Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: On
ml: ഓൺ

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
