Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Name
my: အမည်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
