Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Off
nl: Uit

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina
