Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Name
nn: Namn

en: Off
nn: Av

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
