Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي
