Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Off
ro: Oprit

en: Comment
ro: Comentariu

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină
