Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Name
ru: Название

en: Off
ru: Выкл

en: Comment
ru: Комментарий

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Blog post
ru: Пост блога

en: Metatag
ru: Мета-тег

en: Issue date
ru: Выпущен
