Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Body
sk: Text

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: Off
sk: Vypnúť

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane
