Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Name
sl: Ime

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
