Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну
