Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య
