Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش
