Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Off
uk: Вимкнено

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Metatag
uk: Мета-теґ
