Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Name
ur: نام

en: Email
ur: ای میل

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Published
ur: شائع شدہ
