Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Off
vi: Tắt

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ
