Sector Contact (2.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Teaser
ar: موجز

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Position
ar: الوضع

en: About
ar: حول
