Sector Contact (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Teaser
az: Tizer

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Position
az: Vəzifə

en: About
az: Haqqında
