Sector Contact (2.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Phone
cy: ffôn

en: Position
cy: Lleoliad
