Sector Contact (2.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Email
eu: Eposta

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: First name
eu: Izena

en: Position
eu: Kokapena

en: About
eu: (r)i buruz
