Sector Contact (2.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Teaser
he: תקציר

en: Email
he: דוא"ל

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Phone
he: טלפון

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: First name
he: שם פרטי

en: Position
he: מיקום

en: About
he: אודות
