Sector Contact (2.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Email
hi: ईमेल

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Display title
hi: प्रदर्शन शीर्षक

en: Position
hi: स्थान

en: About
hi: के बारे में
