Sector Contact (2.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Email
hu: E-mail

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Phone
hu: Telefon

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: First name
hu: Keresztnév

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Family name
hu: Családi név

en: About
hu: Leírás

en: Contact type
hu: Névjegytípus
