Sector Contact (2.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Email
lt: El. paštas

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: First name
lt: Vardas

en: Position
lt: Pozicija

en: About
lt: Apie
