Sector Contact (2.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Teaser
uk: Анонс

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Phone
uk: Телефон

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: First name
uk: Ім’я

en: Position
uk: Позиція

en: Family name
uk: Прізвище

en: About
uk: Про модуль

en: Contact type
uk: Тип контакту

en: Metatag
uk: Мета-теґ
