Sector Contact (2.1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ

en: Position
am: ቦታ
