Sector Contact (2.1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Image
be: Малюнак

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: About
be: Аб
