Sector Contact (2.1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Image
bn: ছবি

en: Email
bn: ইমেইল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে
