Sector Contact (2.1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: First name
bs: Ime
