Sector Contact (2.1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Image
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Phone
ca: Telèfon

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: First name
ca: Nom

en: Position
ca: Posició

en: Content options
ca: Opcions del contingut

en: About
ca: Detalls
