Sector Contact (2.1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Image
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Phone
fi: Puhelin

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: First name
fi: Etunimi

en: Position
fi: Sijoitus

en: Content options
fi: Sisällön vaihtoehdot

en: About
fi: Tietoja

en: Meta tags
fi: Meta-kentät
