Sector Contact (2.1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Email
fr: Courriel

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Phone
fr: Téléphone

en: Display title
fr: Afficher le titre

en: First name
fr: Prénom

en: Content options
fr: Options de contenu

en: Family name
fr: Nom de famille

en: About
fr: À propos

en: Meta tags
fr: Balises meta
