Sector Contact (2.1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Image
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Phone
hr: Telefon

en: Position
hr: Pozicija

en: About
hr: Opis

en: Meta tags
hr: Meta oznake
