Sector Contact (2.1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Image
ja: 画像

en: Email
ja: メール

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Phone
ja: 電話番号

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: First name
ja: 名

en: Position
ja: ポジション

en: Content options
ja: コンテンツのオプション

en: About
ja: アバウト

en: Meta tags
ja: メタタグ
