Sector Contact (2.1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Position
ka: პოციზია

en: Content options
ka: კონტენტის პარამეტრები
