Sector Contact (2.1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन

en: Position
mr: स्थान
