Sector Contact (2.1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Image
oc: Imatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Position
oc: Posicion

en: About
oc: A prepaus

en: Meta tags
oc: Balisas meta
