Sector Contact (2.1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Image
pl: Obraz

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Phone
pl: Telefon

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: First name
pl: Imię

en: Position
pl: Pozycja

en: Content options
pl: Opcje zawartości

en: About
pl: O stronie

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Contact type
pl: Typ kontaktu
