Sector Contact (2.1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Image
fa: تصویر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: First name
fa: نام

en: Position
fa: موقعیت

en: About
fa: درباره
