Sector Contact (2.1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Image
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Position
ps: ځاى

en: About
ps: په اړه
