Sector Contact (2.1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Image
ro: Imagine

en: Email
ro: email

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Phone
ro: Telefon

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: First name
ro: Prenume

en: Position
ro: Poziție

en: Content options
ro: Opțiuni conținut

en: About
ro: Despre
