Sector Contact (2.1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Image
ru: Изображение

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Phone
ru: Телефон

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: First name
ru: Имя

en: Position
ru: Позиция

en: Content options
ru: Настройки содержимого

en: Family name
ru: Фамилия

en: About
ru: Информация

en: Meta tags
ru: Мета-теги

en: Contact type
ru: Тип контакта
