Sector Contact (2.1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Image
sl: Slika

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Position
sl: Položaj

en: About
sl: O modulu
