Sector Contact (2.1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Image
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Phone
sv: Telefon

en: Display title
sv: Titel för visning

en: First name
sv: Förnamn

en: Content options
sv: Alternativ för innehåll

en: Family name
sv: Efternamn

en: About
sv: Om

en: Meta tags
sv: Metataggar
