Sector Contact (2.1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు

en: Position
te: స్థానం

en: About
te: గురించి
