Sector Contact (2.1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: On
th: เปิด

en: Email
th: อีเมล

en: Off
th: ปิด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: First name
th: ชื่อ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
