Sector Contact (2.1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: About
ug: ھەققىدە
