Sector Contact (2.1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Image
vi: Ảnh

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Phone
vi: Điện thoại

en: First name
vi: Tên

en: Position
vi: Vị trí

en: About
vi: Giới thiệu
