Sector Contact (2.1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Habilitado

en: Image
pt: Imagem

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Phone
pt: Telefone

en: Display title
pt: Exibir título

en: First name
pt: Nome

en: Position
pt: Posição

en: Content options
pt: Opções de conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Contact type
pt: Tipo de contato
