Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Email
da: E-mail

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Phone
da: Telefon

en: Display title
da: Display titel

en: First name
da: Fornavn

en: Position
da: Placering

en: About
da: Om
