Sector Contact (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: First name
el: Όνομα

en: Position
el: Θέση

en: About
el: Περί
